FREESTYLE - web
Avalehele
Jututuba
Foorum
Kontakt

FREESTYLE - sport
BMX
Footbag
Skateboarding
Snowboarding
Fingerboarding
Rollerskates
Mountain Bike
Basketball
Football

FREESTYLE - kunst & kultuur
Breakdance
Tattoo
Graffiti
Joonistus- & Maalikunst
Fotograafia
Hip Hop
Luule

FREESTYLE - muusika
Kodumaised artistid
Muusika portaalid

Viimati uuendatud:
09.02.2006
[23:23]

Fingerboard - trikid

Ollie: Tavaline hüpe. Üks sõrm pane tailile ja teine laua keskosast veidi tahapoole, seejärel kicki taili ja suru näpud ülespoole.

Kickflip ja Heelflip: Sama asend mis olliel ainult näpud on kas paremal äärel(Heelflip) või vasakul äärel(Kickflip). Samuti nagu ollie, kicki taili ja suru näpud ette, erinevus on aind selles, et ta teeb flipi ära.

Pop Shove-it: Näppude asend on nagu olliel. Kui kickid taili siis proovi lükata rula ettepoole, nii et rula teeks 180 ära.

360 Shove-it: Kõik asend ja muu on sama mis pop shuvitil ainult tuleb lükata nats tugevamini, nii et rula teeks ära 360.

Fakie ja Nollie: Sama mis ollie, ainult et sõidad taguidi.

Boardslide: Võtad pliiatsi vms toruks. Sõidad, teed ollie ja keerad 90 kraadi. Board peaks asetuma torule. Siis paned slaidi. Kui tahad maha tulla siis lihtsalt keerad 90 kraadi toru lõpus.

50-50 Grind: Leia endale võimetekohase kõrgusega serv. Tee ollie, kui hakkad kukkuma äärele siis vaata et su rattad (ühel poolel) natuke üle oleksid. Kui grind lõppeb ollita maha, või tõsta natuke nose'i ja tule maha.

Nose Grind: Sama mis 50-50 eespoolsete trukkide peal, mahatulles tuleb teha Fakie või Nollie.

5-0 Grind: Sama mis Nose Grind aint tagutrukkide peal.

Disaster: Leia endale rämp. Sõida ääre juurde, tee shove-it nii et board pärast shove'tit maanduks rämbi äära otsale. Hoia tasakaalu. Kui tahad maha tulla siis pane üks boardil olev näpp rämbipoolsele nose'ile ja lükka seda alla poole ja veere rämbisse tagasi.

Backflip: Backflip on enam-vähem nagu Impossible ainult laud teeb tiiru mõlema näppude peal, mitte õhus.

Bs Air: Rämbi trikk. Teed olli hüppega või rämbi peal. Kui pärast ollitamist on laud õhus, võtad pöidlaga laua tagumisest keskosast kinni. Kui hakkad maanduma, siis lase natuke enne maad lauast lahti.

Melon: Sama mis Bs Air ainult kui võtad lauast kinni siis surud natuke ettepoole.

Method: Jällegi sama nagu Bs Air ainult tuleb lauda kallutada käe poole.

Benihana: Kui oled õhus võta tailist kinni ja samal ajal võta nimetisõrm laualt ära. Õhus olles on sul laual ainult üks näpp ja pöial, mis hoiab lauda. Kui maandud pane nimetisõrm lauale tagasi.

Freestyle.ee Foorum

REKLAAM

© 2002-2004 - Freestyle.ee
-- Web by AK -- - -- Idea by Villik --