FREESTYLE - web
Avalehele
Jututuba
Foorum
Kontakt

FREESTYLE - sport
BMX
Footbag
Skateboarding
Snowboarding
Fingerboarding
Rollerskates
Mountain Bike
Basketball
Football

FREESTYLE - kunst & kultuur
Breakdance
Tattoo
Graffiti
Joonistus- & Maalikunst
Fotograafia
Hip Hop
Luule

FREESTYLE - muusika
Kodumaised artistid
Muusika portaalid

Viimati uuendatud:
09.02.2006
[23:23]

Skateboard - ajalugu

Keegi ei tea täpselt kus, kuidas või millega seoses rula tekkis. Palju on sel teemal küll spekuleeritud, kuid arvata võib, et USAs sellist riistapuud esimest korda nähti. Olgu ette rutates õeldud, et kel huvi ajaloo vastu, siis „The Concrete Wave” on raamat, mida endale muretseda tasuks:)

Skateboarding ehk eesti keeli rulatamine on populaarsust kogunud üle maailma juba üle 30 aasta. Mõnda aega niisiis ka meil Eestis.

LISAX:
Millise rulaga alustada?

Millise rulaga alustada? Maailmakuulsad skateboardi-gurud on alustanud puuplaatide ja sageli ka isetehtud juppidega. Vanem generatsioon mäletab ka Eestis tehtud rulasid, mille täpne otstarve mõnedele veel siiani teada ei ole. Meil õnneks seda läbi elada ei tule, sest Eestis on piisavalt spetskauplusi, kust leiab kõike rulatamisega seonduvat ja saab ka professionaalset abi. Originaali meenutavat rula võib leida ka suvalisest kaubamajast või spordipoest mitu korda madalama hinnaga, kuid neid ei saa võrreldagi korraliku kaubaga. Skate`i kvaliteet on trikkide õppimiseks ja sõidumugavuseks väga oluline.

Freestyle.ee Foorum

REKLAAM

© 2002-2004 - Freestyle.ee
-- Web by AK -- - -- Idea by Villik --